Wedstrijdschema
laat schema zien voor

27 mei | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 51102 ZwartWit MA2 15:15 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Marlieke van Ommen (Dames 2) en Luka Missiaen (Heren 1 zaal)
MB1 51948 HC Walcheren MB2 13:45 14:30 Veld 1  info
Fluiten: Cindy de Regt (Dames 1 zaal) en Teddie van Remortele (Dames 1 zaal)
MB2 52826 R.M.H.C. de Pelikaan MB3 12:15 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Manon Swartele (MA1) en Laurien Cleijman (Dames 1 zaal)
MB3 53510 Hockeyclub Zevenbergen MB3 55 14:35 16:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB4 53634 Etten-Leur MB6 14:00 14:30 Veld 2  info
Fluiten: Ilaysa van Troost (Dames 3) en Nikki Dobbelaar (Dames 3)
MC1 53812 MHC Tempo MC2 12:15 13:00 Veld 2  info
Fluiten: Emelie Antheunis (MA1) en Valerie Antheunis (MA1)
Emilie Antheunis fluit i.p.v. Sanne Blommaert / Valerie Antheunis fluit i.p.v. Claudia Berkhof
MC2 54551 B.H.V. Push MC8 60 11:30 13:15 uit -   info
MC3 55121 MHC Tempo MC7 11:00 11:30 Veld 2  info
Fluiten: Lisa Hamelink (MA1) en Fleur van Vlierberghe (MA1)
Lisa fluit ipv Isa (ruiling)
MC4 54478 Oudenbosch MC2 50 08:40 10:00 uit -   info
MD1 56256 Etten-Leur MD2 10:45 11:30 Veld 1  info
Fluiten: Anna Daniella van Huffel (MB1) en Sam Bartz (MB1)
MD2 56679 HC Mistral MD1 09:15 10:00 Veld 1  info
Fluiten: Ashley Saman (MB2) en Ariana Divkovic (MB2)
Ashley fluit ipv Leonie
MD3 56913 Hockeyclub Schouwen Duiveland MD2 80 07:55 10:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JA1 48933 MHC Tempo JA2 40 11:20 12:45 uit -   info
JB1 58078 MHC Olympia JB1 25 12:20 13:30 uit -   info
JC1 49870 HC Walcheren JC1 65 07:40 09:30 uit -   info
JC2 49640 MHC Tempo JC3 40 09:50 11:15 uit -   info
JD1 50328 Etten-Leur JD3 15:15 16:00 Veld 2  info
Fluiten: Anouk Otto (MB2) en Isa v.d. Voorde (MB2)
Anouk Otto fluit i.p.v. Mirte Vervaet

27 mei | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 43103 R.M.H.C. de Pelikaan ME2 10:30 11:30 Veld 3  info
Fluiten: Lieke Coenen (MC1 zaal) en Ellen Durinck (MB3)
Lieke fluit ipv Sita (ruiling)
M8E1 47301 ZwartWit M8E3 09:15 10:00 Veld 2  info
Fluiten: Frederique Verstaeten (MB4) en Mandy Vervaet (MB4)
M8E2 47357 R.M.H.C. de Pelikaan M8E3 45 09:15 10:30 uit -   info
M8E3 47887 Hockeyclub Zevenbergen M8E3 55 10:35 12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J6E1 48275 MHC Olympia JE1 09:45 10:15 Veld 3  info
Fluiten: Julie van de Kerkhove (MC1 zaal) en Sophie Hulshout (MC1 zaal)
J8E1 46252 HC Walcheren J8E1 09:15 10:00 Veld 2  info
Fluiten: Demi Claerhoudt (MB2) en Femke Valent (MB4)
Demi Claerhoudt fluit ipv Sophie Thijs
J8E2 46269 Hockeyclub Zevenbergen J8E1 55 09:20 10:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JF1 45947 GMHC Goes MF MIX 60 08:30 10:00 uit -   info
MF1 45302 HC Walcheren MF2 65 08:10 09:45 uit -   info


Uitslagen
D1   HV Spijkenisse D1 2 - 4
D2   B.H.V. Push D10 12 - 0
D3   B.H.V. Push DJ3 1 - 1
H1   MHC Bommelerwaard H1 1 - 5
H2   R.M.H.C. de Pelikaan H3 5 - 0
Handige links
Sponsoren
Foto's
foto1.png header5.jpg rapide.jpg
Sponsoracties