Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 maart | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MB1 40188 Etten-Leur MB2 55 09:05 10:45 uit - KG Semi  info Ja
MB2 44167 GMHC Goes MB3 14:00 14:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Stephanie van Haperen (Dames 1) en Joost d' Hondt (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
MC1 45730 MHC Olympia MC1 12:30 13:15 Veld 2  info Ja
Fluiten: Jarno van Bunder (JA1) en Hans Durinck (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
+ Arbitrage JA1
MC2 46475 HC Walcheren MC5 11:15 12:00 Veld 1  info Ja
Fluiten: Wouter van Bremen (JA1) en Youp Eggermont (JA1)
Arbitrage: JA1
MC3 46024 Tempo MC5 40 11:50 13:00 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
MC4 45865 Hockeyclub Schouwen Duiveland MC1 11:00 11:30 Veld 2  info Ja
Fluiten: Luca Serrarens (MB2) en Job Fassaert (JB1)
Arbitrage: JB1
+ Arbitrage MB2
MD1 47055 R.M.H.C. de Pelikaan MD2 45 09:00 10:30 uit - KG Zand  info Rijschema aanwezig Ja
MD2 47490 DDHC MD1 70 08:35 10:30 uit - KG Zand  info Ja
MD3 48090 B.H.V. Push MD7 60 09:15 10:45 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig Ja
MD4 43350 R.M.H.C. de Pelikaan MD6 09:45 10:15 Veld 1  info Ja
Fluiten: Marvin van den Hemel (JB1) en Cederic Baes (JB1)
Arbitrage: JB1
JA1 42406 B.H.V. Push JA4 15:30 16:15 Veld 2  info Ja
Fluiten: Jeroen Fassaert (Heren 2) en Stephanie van Haperen (Dames 1)
Arbitrage: Heren 2
JB1 38635 DDHC JB2 14:45 15:30 Veld 1  info Ja
Fluiten: Jochem Beaart (Heren 2) en Youri Rottier (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
JC1 38893 Liberty JC1 13:00 13:45 Veld 1  info Ja
Fluiten: Paul Kortsmit (Heren 2) en Koen Verstraeten (Heren 2)
Arbitrage: Heren 2
JC2 39088 R.M.H.C. de Pelikaan JC3 45 10:30 12:00 uit - KG Zand  info Ja
JD1 41362 Hockeyclub Schouwen Duiveland JD2 80 11:25 13:30 uit - KG Semi  info Ja
Let op: Uittenue mee!   

7 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
M6E1 53325 Warande ME1 11:30 12:00 Veld 3  info Ja
Fluiten: Reinaert Van Dooren (JC1) en Casper van Rie (JC1)
Arbitrage: JC1
M6E2 53347 R.M.H.C. de Pelikaan ME1 09:00 09:30 Veld 3  info Ja
Fluiten: Sam Harte (MC1) en Anna Daniella van Huffel (MC1)
Arbitrage: MC1
M6E3 53388 B.H.V. Push ME8 60 08:45 10:15 uit - KG Zand  info Ja
M8E1 50884 ZwartWit M8E2 60 10:15 11:45 uit - KG Zand  info Ja
M8E2 53081 B.H.V. Push M8E8 09:15 09:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Veerle van Bremen (MB2) en Nikki Dobbelaar (MB2)
Arbitrage: MB2
MF1 53916 HC Walcheren MF1 65 07:55 09:30 uit - KG Zand  info Ja
MF2 53910 Hockeyclub Schouwen Duiveland MF1 09:00 09:30 Veld 1  info Ja
MF3 53949 HC Walcheren MF2 65 07:55 09:30 uit - KG Zand  info Ja
J6E1 54205 DDHC JE2 10:15 10:45 Veld 3  info Ja
Fluiten: Zoe de Bruin (MC1) en Linouk Neve (MC1)
Arbitrage: MC1
J8E1 54028 HC Walcheren J8E1 09:15 09:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Vince van Damme (JC1) en Aaron van Bunder (JC1)
Arbitrage: JC1
JF1 54285 ZwartWit JF1 09:00 09:30 Veld 1  info Ja
JF2 54325 Warande JF2 65 07:55 09:30 uit - KG Zand  info Ja
  veld C4  
JF3 54424 Etten-Leur JF3 55 10:05 11:30 uit - KG Semi  info Rijschema aanwezig Ja


Uitslagen
JA1   R.M.H.C. de Pelikaan JA2 7 - 0
JB1   Hockeyclub Prinsenbeek JB2 1 - 2
JC1   Hockeyclub Prinsenbeek JC1 1 - 6
Handige links
Sponsoren
Foto's
foto1.png header5.jpg rapide.jpg
Sponsoracties