Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 oktober | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 9172 Oudenbosch MA1 15:15 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Pieter Voorbrood (Heren 2) en Robin Soete (Heren 1)
MB1 10702 Were Di Tilburg MB2 15:30 16:15 Veld 2  info
Fluiten: Marlieke van Ommen (Dames 2) en Lisa Verwer (Dames 3)
Maaike heeft geruild met Lisa
MB2 10614 Tempo MB3 13:45 14:30 Veld 1  info
Fluiten: Wouter van Bremen (Heren 1) en Ayra Lambert (Dames 1)
MB3 10547 Tempo MB4 12:15 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Teun van Doeselaar (Heren 1) en Ambra Luchino (Dames 3)
MB4 10606 Hockeyclub Prinsenbeek MB4 60 09:00 10:30 uit -   info
MC1 12702 Tempo MC1 40 08:05 09:30 uit -   info
MC2 12598 Tempo MC3 12:30 13:15 Veld 2  info
Fluiten: Fleur van Vlierberghe (MA1) en Valerie Antheunis (MA1)
MC3 12518 Hockeyclub Zevenbergen MC3 55 14:35 16:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC4 12514 Etten-Leur MC8 55 10:35 12:00 uit -   info
MD1 14598 BH&BC Breda MD2 09:15 10:00 Veld 1  info
Fluiten: Youp Eggermont (Heren 1) en Ashley Saman (MB2)
Youp neemt fluitbeurt over van Giullia
MD2 14493 HC Walcheren MD2 65 11:10 13:00 uit -   info
MD3 14498 Zundertse Hockeyclub MD1 10:45 11:30 Veld 1  info
Fluiten: Sam Harte (MB1) en Anouk Sprenkels (MB2)
JA1 6320 R.M.H.C. de Pelikaan JA2 45 10:30 12:00 uit -   info
JB1 6877 Hockeyclub Zevenbergen JB1 55 10:35 12:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JC1 7577 B.H.V. Push JC4 14:00 14:45 Veld 2  info
Fluiten: Tamara van Bunderen (Dames 2) en Maaike Hollestelle (Dames 1)
Tamara heeft geruild met Youp Eggermont Lisa heeft geruild met Maaike
JC2 7576 DDHC JC1 11:00 11:45 Veld 2  info
Fluiten: Eline de Smet (MA1) en Sanne Blommaert (MA1)
JD1 8362 MHC Olympia JD1 25 09:05 10:15 uit -   info

1 oktober | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 1891 ZwartWit ME3 60 09:00 10:30 uit -   info
M6E2 2039 Etten-Leur ME5 10:00 11:00 Veld 3  info
Fluiten: Niek van Noort (JC1) en Daan Van Dooren (JC1)
M6E3 2186 R.M.H.C. de Pelikaan ME5 45 09:15 10:30 uit -   info
M8E1 2106 ZwartWit M8E3 09:15 10:00 Veld 2  info
  deel A+B  
Fluiten: Kaylee Nielsen (MB3) en Gitte Baart (MC2)
M8E2 2105 B.H.V. Push M8E10 09:30 10:00 Veld 2  info
  deel C+D  
Fluiten: Marique Geels (MB3) en Anne van Remortel (MC2)
J6E1 1928 ZwartWit JE1 12:00 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Frederique van Tatenhove (Dames 1) en Marie-Therese Vereecken (MB1)
J8E1 2228 BH&BC Breda J8E2 60 11:45 13:15 uit -   info
JF1 420 Hockeyclub Schouwen Duiveland JF1 09:30 10:00 Veld 3  info
MF1 426 HC Walcheren MF1 65 07:55 09:30 uit -   info


Uitslagen
D1   Barendrecht D1 1 - 5
D2   Etten-Leur D6 2 - 0
D3   MHC Made DJ2 5 - 2
H1   MHC Liberty H1 1 - 4
H2   Hockeyclub Prinsenbeek H3 7 - 0
Handige links
Sponsoren
Foto's
foto1.png header5.jpg rapide.jpg
Sponsoracties
 
 
 

Vandaag jarig
Fleur van Eck