rapide.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank van Campenhout
Coach Marlieke van Ommen
Aanvoerder Kiona van Campenhout
Aanvoerder Laura Picavet
Trainer Frank van Campenhout
Teambegeleider Marlieke van Ommen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D4 Tilburg D6 14:30
Prinsenbeek D2 (O) Goirle D3 13:00
Push D4 Were Di D3 13:30
Rapide D2 (O) Zwart-Wit D4 10:45
Waalwijk D2 (O) Push D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapide D2 10 25 8 1 1
2 Were Di D3 10 24 7 3 0
3 Etten-Leur D4 10 22 7 1 2
4 Tilburg D6 10 19 6 1 3
5 Prinsenbeek D2 10 19 6 1 3
6 Goirle D3 10 14 4 2 4
7 Push D4 10 12 3 3 4
8 Push D5 10 9 3 0 7
9 Pelikaan D2 10 8 2 2 6
10 Waalwijk D2 10 3 0 3 7
11 Zwart-Wit D4 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4 10:45 thuis - Veld 1
22 mrt Were Di Tilburg D3 14:15 uit
29 mrt B.H.V. Push D5 10:45 thuis - Veld 1
5 apr Hockeyclub Prinsenbeek D2 11:00 uit
19 apr HC Waalwijk D2 10:45 thuis - Veld 1
3 mei R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b uit
10 mei B.H.V. Push D4 n.n.b uit
17 mei M.H.C. Goirle D3 10:45 thuis - Veld 1
7 jun HC Etten-Leur D4 12:00 uit
14 jun HC Tilburg D6 10:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Rapide D2 (O) Pelikaan D2 (O) 3-0
Etten-Leur D4 Goirle D3 4-2
Waalwijk D2 (O) Were Di D3 2-4
Prinsenbeek D2 (O) Push D5 3-0
Push D4 Zwart-Wit D4 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Goirle D3 Prinsenbeek D2 (O) 2-5
Were Di D3 Push D4 2-2
Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-1
Push D5 Waalwijk D2 (O) 6-2
Zwart-Wit D4 Rapide D2 (O) 1-8
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Tilburg D6 Goirle D3 4-0
Etten-Leur D4 Pelikaan D2 (O) 5-0
Waalwijk D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-5
Push D4 Push D5 5-0
Rapide D2 (O) Were Di D3 1-2
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Rapide D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 7-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 1-2
Goirle D3 Waalwijk D2 (O) 2-2
Prinsenbeek D2 (O) Push D4 2-2
Push D5 Rapide D2 (O) 1-5
Pelikaan D2 (O) Tilburg D6 1-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Etten-Leur D4 Were Di D3 2-4
Pelikaan D2 (O) Goirle D3 0-2
Tilburg D6 Zwart-Wit D4 9-0
Push D4 Waalwijk D2 (O) 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Push D5 Etten-Leur D4 1-4
Waalwijk D2 (O) Rapide D2 (O) 1-7
Were Di D3 Tilburg D6 1-1
Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 (O) 1-2
Goirle D3 Push D4 5-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zwart-Wit D4 Goirle D3 1-6
Tilburg D6 Push D5 5-0
Rapide D2 (O) Push D4 6-0
Pelikaan D2 (O) Were Di D3 0-3
Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2 (O) 1-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Goirle D3 Rapide D2 (O) 2-4
Prinsenbeek D2 (O) Tilburg D6 1-3
Waalwijk D2 (O) Etten-Leur D4 2-4
Push D5 Pelikaan D2 (O) 2-0
Were Di D3 Zwart-Wit D4 2-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Were Di D3 Goirle D3 1-1
Pelikaan D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-4
Tilburg D6 Waalwijk D2 (O) 3-1
Zwart-Wit D4 Push D5 2-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Push D4 Tilburg D6 1-7
Waalwijk D2 (O) Pelikaan D2 (O) 1-1
Rapide D2 (O) Etten-Leur D4 0-0
Push D5 Were Di D3 2-4
Prinsenbeek D2 (O) Zwart-Wit D4 5-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Were Di D3 Prinsenbeek D2 (O) 2-0
Tilburg D6 Rapide D2 (O) 1-2
Goirle D3 Push D5 4-1
Zwart-Wit D4 Waalwijk D2 (O) 1-1
Pelikaan D2 (O) Push D4 1-1
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
Etten-Leur D4 Push D4 2-0

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

MHC Liberty - Heren 1
Datum: zondag 22-3 Spelen: 14:15

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - Reservering
Datum: zondag 1-3 Spelen: 11:00

Dames 2

Dames 2 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit
Datum: zondag 15-3 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

JA1 Zaal HC Tilburg JA2 3-3
JA1 Zaal B.N.M.H.C. Zwart-Wit JA2 3-9
JC2 Zaal M.H.C. Goirle JC2 8-3
JC2 Zaal R.M.H.C. de Pelikaan JC3 4-5
MC2 Zaal R.M.H.C. de Pelikaan MC3 1-5
MC2 Zaal MHCT MC3 3-10

Instagram