rapide.jpg
Dit schema loopt van 24-8-2020 t/m 16-10-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J8E1 Alejandro van Huffel V3 o.l.v. Michel van den Boer
17:00 - 18:15 M6E1 Leonoor Geels
Leonoor Geels
V1 - AB o.l.v. Michel van den Boer
17:00 - 18:15 M6E2 Roos de Deckere V1 - CD o.l.v. Michel van den Boer
17:00 - 18:15 M8E1 Evi Ferket V2 - AB o.l.v. Michel van den Boer
17:00 - 18:15 M8E2 Elke Steenbeek
Merlin de Kroon
V2 - CD o.l.v. Michel van den Boer
18:15 - 19:30 JC2 Myrthe Wauters V2 - AB o.l.v. Michel van den Boer
18:15 - 19:30 MB2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
18:15 - 19:30 MC1 Fien Barremaecker V1 - CD o.l.v. Michel van den Boer
18:15 - 19:30 MD1 Nina Schwegler V2 - CD o.l.v. Michel van den Boer
18:45 - 20:00 MD2 Ambra Luchino
Eline Loot
V3 o.l.v. Michel van den Boer
19:30 - 20:45 JC1 Angelo van Huffel V2 - AB o.l.v. Michel van den Boer
19:30 - 20:45 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:30 - 20:45 MB1 Michael Blaakman V1 - CD o.l.v. Michel van den Boer
19:30 - 20:45 MC2 Ton van Eekelen
Ruud Biesbroeck
V2 - CD o.l.v. Michel van den Boer
20:45 - 22:00 MA2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:30 MC3 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:00 - 21:00 keeper training Trainingsgroep V2 - CD Starten vanaf 1 september ! 19:00-19:25 JB1 Marlon 19:25-20:15 MB1 Demi +MC1 Anna 20:15-21:05 MB2 Elke + MA2 Zayra
19:30 - 20:45 JB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:30 - 20:45 Jong Dames 1 V2 - AB Combi training JD1 en JD2
19:30 - 20:45 Jong Dames 2 V2 - AB Combi training JD1 en JD2
20:45 - 22:00 MA3 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 14:45 M8E1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
13:30 - 14:45 M8E2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
14:45 - 16:00 MD2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
16:00 - 17:15 MD1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
17:00 - 18:15 Benjamins Kyara Frankevijle
Michael Boenne
V2 - CD o.l.v. Michael Boenne
17:00 - 18:15 F-mix Amy Verheijden
Annabelle Vonk
Michael Boenne
V2 - CD o.l.v. Michael Boenne
17:00 - 18:15 J8E1 Noah Delsalle
Michael Boenne
V2 - AB o.l.v. Michael Boenne
17:00 - 18:15 M6E1 Floor van Waterschoot V1 - CD o.l.v. Mark-Jan
17:00 - 18:15 M6E2 Elize Kas V1 - CD o.l.v. Mark-Jan
18:15 - 19:30 MC1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:00 - 20:30 keeper training Trainingsgroep V3 Starten vanaf 1 september ! 19:00-19:45 MC2 Natascha+MD1 Romi 19:45-20:30 MA1 Lisa+MA3 Tessa o.l.v. Tamara
19:00 - 20:15 JC1 Stef de Bruijn V2 - AB
19:15 - 20:30 JC2 Denis Roels V2 - CD
19:30 - 20:45 MC2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:15 - 21:30 MA2 Stef de Bruijn V2 - AB
20:30 - 21:45 JB1 Denis Roels V2 - CD
20:45 - 22:00 Dames 1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:45 - 22:00 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:00 MB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:00 - 20:15 MB2 Davy D'Olieslager
Peter Schenk
V2 - AB
19:00 - 20:15 MC3 Demi Claerhoudt V2 - CD
19:15 - 20:30 MA3 Denis Roels V1 - CD
20:00 - 21:15 Heren 1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 21:45 Donderdag Trimmers V2
20:30 - 21:45 Partij Heren 1 V1 - CD
20:30 - 21:45 Pre-Trimmers Hans Beaart V3 Warming Up
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Strafcornertraining Trainingsgroep V2
17:15 - 18:15 MD2 Aloïs de Deckere V1 - AB
18:00 - 19:00 MC1 Martin de Schrijver V1 - CD
18:00 - 19:00 MD1 Gerald Kas
Karin Martens
V2
19:00 - 19:45 JC1 Aaron van Bunder V2 - D Sleeppush training voor aantal jongens JC1
19:15 - 20:30 keeper training Trainingsgroep V3 starten vanaf 1 september ! 19:15-19:40 JC2 Job 19:45-20:30 JC1 Alejandro +JC1 Mathias o.l.v. Thirza
19:15 - 20:30 Jong Dames 1 Frank van Campenhout V2 - AB
19:15 - 20:45 Jong Dames 2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Frank van Campenhout V2 - AB
20:45 - 22:00 Dames 1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:45 - 22:00 Heren 1 Geoffrey van Horebeek V3 Heren 1 2e training

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit
Datum: zondag 20-9 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - HV Bleiswijk
Datum: zondag 20-9 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - R.M.H.C. de Pelikaan
Datum: zondag 20-9 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 R.G.H.C. Tempo '34 D1 3-0
D2 Were Di Tilburg D3 2-5
H1 R.M.H.C. de Pelikaan H2 6-3
JD1 R.M.H.C. de Pelikaan DJ3 2-0
JD2 HC Etten-Leur DJ2 1-3
JB1 HC Walcheren JB1 0-10
JC1 DDHC JC1 4-3
JC2 MHC Made JC1 2-15

Instagram