rapide.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Valerie Antheunis
Emelie Antheunis
Sam Bartz
Thirza de Booij
Sarah Franse
Eva d' Hooghe
Anne van de Kerkhove
Eva van de Kerkhove
Ayra Lambert
Nikita Lockefeer
Esmee Picavet
Silke Smalheer
Daphne Vael

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mark-Jan de Jonge
Aanvoerder Eva d' Hooghe
Trainer Mark-Jan de Jonge
Teambegeleider Els van Haelst
Teambegeleider Hector Picavet

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bleiswijk D1 Pijnacker D1
Catwijck D1 Ommoord D1
HDS D1 Derby D1
Hoeksche Waard D1 Barendrecht D1
Spijkenisse D1 Voorne D1
Tempo '34 D1 Rapide D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Derby D1 11 25 8 1 2
2 Barendrecht D1 11 23 7 2 2
3 Ommoord D1 11 22 7 1 3
4 Rapide D1 11 21 6 3 2
5 Spijkenisse D1 11 20 6 2 3
6 Catwijck D1 11 20 6 2 3
7 HDS D1 11 15 4 3 4
8 Pijnacker D1 11 14 4 2 5
9 Voorne D1 11 13 4 1 6
10 Bleiswijk D1 11 12 3 3 5
11 Hoeksche Waard D1 11 3 1 0 10
12 Tempo '34 D1 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt R.G.H.C. Tempo '34 D1 n.n.b uit
15 mrt HC De Hoeksche Waard D1 12:45 thuis - Veld 1
22 mrt HV Spijkenisse D1 n.n.b uit
29 mrt Catwijck D1 12:45 thuis - Veld 1
5 apr OMHC D1 12:45 uit
19 apr HC Voorne D1 12:45 thuis - Veld 1
10 mei Hockeyclub Barendrecht D1 12:45 uit
17 mei HV Bleiswijk D1 12:45 thuis - Veld 1
24 mei H.C. Derby D1 n.n.b thuis - Veld 1
7 jun HC Pijnacker D1 12:45 uit
14 jun HDS D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Voorne D1 Spijkenisse D1 0-1
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 4-2
Rapide D1 Tempo '34 D1 5-2
Derby D1 HDS D1 2-0
Barendrecht D1 Hoeksche Waard D1 4-1
Ommoord D1 Catwijck D1 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Catwijck D1 Voorne D1 2-0
Tempo '34 D1 Derby D1 1-6
Bleiswijk D1 Ommoord D1 3-1
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 0-3
Spijkenisse D1 Barendrecht D1 2-2
HDS D1 Pijnacker D1 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voorne D1 Ommoord D1 1-3
Pijnacker D1 Tempo '34 D1 5-2
Barendrecht D1 Catwijck D1 3-1
Rapide D1 Spijkenisse D1 3-1
HDS D1 Bleiswijk D1 1-1
Derby D1 Hoeksche Waard D1 5-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Hoeksche Waard D1 Pijnacker D1 1-5
Ommoord D1 Barendrecht D1 2-1
Tempo '34 D1 HDS D1 2-3
Bleiswijk D1 Voorne D1 1-3
Catwijck D1 Rapide D1 1-1
Spijkenisse D1 Derby D1 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Barendrecht D1 Voorne D1 0-0
Tempo '34 D1 Bleiswijk D1 0-3
HDS D1 Hoeksche Waard D1 1-0
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 1-3
Derby D1 Catwijck D1 1-0
Rapide D1 Ommoord D1 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hoeksche Waard D1 Tempo '34 D1 6-1
Voorne D1 Rapide D1 0-1
Ommoord D1 Derby D1 2-1
Catwijck D1 Pijnacker D1 3-1
Bleiswijk D1 Barendrecht D1 1-4
Spijkenisse D1 HDS D1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HDS D1 Catwijck D1 2-2
Tempo '34 D1 Spijkenisse D1 1-9
Hoeksche Waard D1 Bleiswijk D1 0-1
Rapide D1 Barendrecht D1 2-0
Derby D1 Voorne D1 2-0
Pijnacker D1 Ommoord D1 2-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barendrecht D1 Derby D1 2-1
Bleiswijk D1 Rapide D1 2-2
Catwijck D1 Tempo '34 D1 5-0
Voorne D1 Pijnacker D1 2-1
Ommoord D1 HDS D1 3-0
Spijkenisse D1 Hoeksche Waard D1 7-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 4-2
Hoeksche Waard D1 Catwijck D1 1-7
Derby D1 Rapide D1 3-1
Pijnacker D1 Barendrecht D1 1-3
HDS D1 Voorne D1 2-0
Tempo '34 D1 Ommoord D1 0-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Catwijck D1 Spijkenisse D1 2-1
Derby D1 Bleiswijk D1 2-2
Barendrecht D1 HDS D1 1-0
Rapide D1 Pijnacker D1 1-1
Voorne D1 Tempo '34 D1 6-1
Ommoord D1 Hoeksche Waard D1 6-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
HDS D1 Rapide D1 2-1
Hoeksche Waard D1 Voorne D1 2-7
Spijkenisse D1 Ommoord D1 1-1
Tempo '34 D1 Barendrecht D1 0-5
Pijnacker D1 Derby D1 1-2
Bleiswijk D1 Catwijck D1 1-3

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - Oudenbosch
Datum: zondag 15-3 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

R.G.H.C. Tempo '34 - Dames 1
Datum: zondag 8-3 Spelen: n.n.b.

Dames 2

Dames 2 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit
Datum: zondag 15-3 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

MA2 Zaal R.M.H.C. de Pelikaan MA5 3-2
MA2 Zaal MHC Tempo MA2 1-6
MB1 Zaal MHC Olympia MB1 5-3
MB1 Zaal B.N.M.H.C. Zwart-Wit MB3 3-3
MD1 Zaal GMHC Goes MD1 4-3
MD1 Zaal B.H.V. Push MD31 3-3
MD2 Zaal MHC Tempo MD3 3-4
MD2 Zaal Oudenbosch MD1 2-0
JA1 Zaal B.N.M.H.C. Zwart-Wit JA2 1-4

Instagram