rapide.jpg

Organisatie

Bestuur
Algemeen - Mail
Pepijn Nuijten
Voorzitter
Voorzitter Bestuur
Barcommissie - Mail
Koen Verstraeten
Vice Voorzitter
 mail
Evenementencommissie - Mail
Eric D'hooghe

Voorzitter evenementencommissie
Financiën - Mail
Bart Serrarens
Penningmeester
Penningmeester
 mail
Jeugdcommissie - Mail
Els van Haelst

Voorzitter jeugdcommissie
Secretariaat - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Sponsoring & PR - Mail
Luc Missiaen

Voorzitter Sponsoring & PR
 mail
Technische Commissie - Mail
Edward D'hooghe

Voorzitter Technische commissie
Secretariaat [Mail]
Algemeen - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Ledenadministratie - Mail
Simon Smits

ledenadmin
 mail
Redactie / Website - Mail
Brechje Merckx

Redactie
Wedstrijdsecretariaat - Mail
Leo Musters

Wedstrijdsecretaris
Technische Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Edward D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Technische commissie
Arbitrage - Mail
Frank van Campenhout

Marco Buys
Indeler
Indeling arbitrage
Technische Commissie - Mail
Marlieke van Ommen

Jeugd Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Els van Haelst
Voorzitter
Voorzitter Jeugdcommissie
Jeugdcommissie - Mail
Cindy de Regt
Keepersteam
Angelo van Huffel
Lijn Coördinator Jongens Junioren
Monique Hol

Joost d' Hondt
Meisjes Junioren Coördinator
Angelo van Huffel
Jongens Junioren Coördinator
Ramon van der Spa

Daniela Kas-bleijenberg
Lijn Coördinator
lijn coördinator jongste jeugd meisjes
Loes Seghers
Lijn Coördinator
lijn coördinator meisjes jongste jeugd
Natascha de Schrijver
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördiantor meisjes D tallen
Joost d' Hondt
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator B jeugd
Natascha de Schrijver
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes 8tallen
Els van Haelst
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A
Martijn Lockefeer
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A
Els van Haelst
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes B jeugd
Sigrid van den Bulck
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes B jeugd
Natascha de Schrijver
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes C jeugd
Martijn Lockefeer
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes D tallen
Casper Sijnja

Technisch inhoudelijk jongens
Mark-Jan de Jonge

Technisch inhoudelijk meisjes
Monique Hol

trainerscoördinator secretariaat
Junioren - Mail
Joost d' Hondt
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes 8 tallen
Materiaal Commissie - Mail
Tamara van Bunderen

Cindy de Regt

Zaalcommissie - Mail
Dennis Freijzer
zaalcommissaris
Jessica Duim
Junioren
Maarten van Goethem
zaalcommissaris
Dennis Freijzer
Voorzitter
Dennis Freijzer
Senioren
Barcommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Koen Verstraeten
Voorzitter
Voorzitter Barcommissie
 mail
Barcommissie - Mail
Karel Buijsrogge
Indeler
Indeling bardiensten
Barhoofden - Mail
Isabel Groenewegen - Hol

Margie Nijs

Dimitry Raes

Inkoop - Mail
Ronald Raas

Inkoop Bar
Sponsoring & PR
Algemeen - Mail
Luc Missiaen
Voorzitter
Voorzitter Sponsoring & PR
 mail
Grote Club Actie - Mail
Joanne van Dorsselaer

Beheer loten Grote Club Actie
Reclameborden - Mail
Simon Smits

Beheer reclameborden
Sponsoring & PR - Mail
Jeroen Fassaert

Alois de Deckere

Evenementencommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Eric D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Evenementen commissie
Evenementencommissie - Mail
Esmee Picavet

Luka Missiaen

Junioren - Mail
Anne-Marie de Blok

Senioren - Mail
Geoffrey van Horebeek

Youp Eggermont

Laura Picavet

Eva d' Hooghe

Onderhoudsdienst
Guust van Campenhout

Fons Totte

Jaap Stolte

Joep Fassaert

Jaap Groot

Sleutelbeheer
Wouter van Ommen

Stichting
Joep Fassaert
Voorzitter
Frank van Campenhout
Penningmeester
Jose Zaman
Secretaris
Leendert Schouten

Guido Totte

Toernooicommissie [Mail]
Marlieke van Ommen
Voorzitter
Quinten Missiaen

Geraldina de Bruin

Tim Aper

Quinten Broekaart

Sponsoren

Handige links

Evenementen

17-8 Concordia Reynaerttoernooi

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - GilzeRijen
Datum: zondag 11-3 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 - R.M.H.C. de Pelikaan
Datum: zondag 11-3 Spelen: 11:00

Dames 1

Dames 1 - GilzeRijen
Datum: zondag 11-3 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - M.H.C. Goirle
Datum: zondag 11-3 Spelen: 11:15

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

JA1Z R.M.H.C. de Pelikaan JA2 4-0
JA1Z B.H.V. Push JA4 5-3

Instagram