rapide.jpg

Diensten

zaterdag 28 september 2019 
08:30 - 13:30  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
08:45 - 13:00  Kurt Van Eck Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Demi de Regt Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Floor Ferket Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Karlijn Steijaert Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Amy van den Bergen Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Isis van Remortele Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Roel Verstraeten Bardienst 
13:30 - 18:30  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Julie van de Kerkhove Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Emma Everaert Bardienst 
18:00 - 00:00  MA1 MA1 Bardienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
08:30 - 13:30  Aloïs de Deckere Wedstrijdtafel 
08:45 - 13:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lieve Boogaert Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Finn Schoonens Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Floortje Menu Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Aron Smits Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lisa Becker Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Maaike Blommaert Bardienst 
13:30 - 18:30  Koen Verstraeten Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Sophie Thijs Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Reinaert Van Dooren Bardienst 
18:00 - 00:00  JA1 JA1 Bardienst 
zaterdag 26 oktober 2019 
08:30 - 13:30  Koen Verstraeten Wedstrijdtafel 
13:30 - 18:30  Edward D'hooghe Wedstrijdtafel 
zaterdag 2 november 2019 
08:30 - 13:30  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
13:30 - 18:30  Bart Serrarens Wedstrijdtafel 
zaterdag 9 november 2019 
08:30 - 13:30  Els van Haelst Wedstrijdtafel 
13:30 - 18:30  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
zaterdag 16 november 2019 
08:30 - 13:30  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
13:30 - 18:30  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
zaterdag 23 november 2019 
08:30 - 13:30  Simon Smits Wedstrijdtafel 
13:30 - 18:30  Aloïs de Deckere Wedstrijdtafel 

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Were Di Tilburg - Heren 1
Datum: zondag 29-9 Spelen: 12:00

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Catwijck - Dames 1
Datum: zondag 29-9 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - Hockeyclub Prinsenbeek
Datum: vrijdag 27-9 Spelen: 20:30

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HV Spijkenisse D1 3-1
D2 Were Di Tilburg D3 1-2
H1 MHC Liberty H4 3-2
JD1 B.H.V. Push DJ3 6-1
JA1 Hockeyclub Prinsenbeek JA2 12-0
JB1 BH&BC Breda JB4 8-0
JC1 MHC Olympia JC1 2-2

Instagram