rapide.jpg
Junioren A
MA1
20:30 - 21:45
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Opmerkingen
MA1/Dames1
MA2
20:30 - 21:45
V1 - CD
Trainer(s)
Henk de Bruin
Michael Boenne
Opmerkingen
Junioren B
MB2
20:30 - 21:45
V2 - CD
Trainer(s)
Jeroen Smet
Opmerkingen
MB3
19:15 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Silke Smalheer
Opmerkingen
Junioren C
MC2
19:15 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Opmerkingen
Junioren D
MD1
18:00 - 19:15
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Opmerkingen
MD2
13:00 - 14:15
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Opmerkingen
MD3
15:30 - 16:45
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
14:15 - 15:30
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
16:45 - 18:00
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Sarah Franse
Opmerkingen
M6E2
16:45 - 18:00
V1 - AB
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Michael Boenne
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1
16:45 - 18:00
V2 - AB
Trainer(s)
Astrid Martens
Thirza de Booij
Opmerkingen
MF2
16:45 - 18:00
V2 - CD
Trainer(s)
Charlotte Nuijten
Opmerkingen
Jongste jeugd G
Benj
16:45 - 18:00
V2 - AB
Trainer(s)
Astrid Martens
Thirza de Booij
Opmerkingen
Junioren B
JB1
20:30 - 21:45
V2 - AB
Trainer(s)
Casper Sijnja
Opmerkingen
Junioren C
JC1
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Casper Sijnja
Opmerkingen
JC2
19:00 - 20:30
V2 - CD
Trainer(s)
Jeroen Smet
Opmerkingen
Junioren D
JD1
18:00 - 19:15
V1 - CD
Trainer(s)
Gijs van Wijk
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
16:45 - 18:00
V1 - CD
Trainer(s)
Mark-Jan de Jonge
Dries Roels
Vitalya Henriquez
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1
16:45 - 18:00
V2 - CD
Trainer(s)
Astrid Martens
Opmerkingen

Sponsoren



Handige links

Evenementen

16-8 Concordia Reynaerttoernooi

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - DDHC
Datum: zondag 28-10 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 - BH&BC Breda
Datum: zondag 28-10 Spelen: 11:00

Dames 1

Dames 1 - HC De Hoeksche Waard
Datum: zondag 21-10 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - ZwartWit
Datum: zondag 28-10 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HDS D1 0-1
D2 HC Tilburg D9 5-2
H1 R.G.H.C. Tempo '34 H1 2-0
H2 HC Waalwijk H3 3-6
JD1 ZwartWit DJ1 1-10
H1 Hockeyclub Zevenbergen H1 2-1

Instagram