rapide.jpg

Diensten

zaterdag 29 september 2018 
08:30 - 13:00  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Maud Bouwens Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Laurian de Regt Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Amélie Scheerders Bardienst 
11:45 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nina van Daalen Bardienst 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Natasha Laureys Bardienst 
13:00 - 18:00  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Bente Weyenberg Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Niels Heyman Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Tessa Verbist Bardienst 
18:30 - 00:00  MA 2 MA 2 Bardienst 
zaterdag 6 oktober 2018 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Martin Hol Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Stéphanie Dhanis Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jannes Smits Bardienst 
11:45 - 14:45  Ouders/verzorgers van Febe Duerinck Bardienst 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Yenthe Lambert Bardienst 
13:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Suus Hamelink Bardienst 
13:00 - 18:00  Luc Missiaen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jay Burm Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Vic Stuer Bardienst 
18:30 - 00:00  JC1 JC1 Bardienst 
zaterdag 27 oktober 2018 
08:30 - 13:00  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Karel Buijsrogge Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Hanne De Lathouwer Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Eva Verstraeten Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Victor Compeers Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Carice de Bruijn Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Evi Ferket Bardienst 
13:00 - 18:00  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jenna Coppieters Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Tessa Dobbelaar Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lisse van Riet Bardienst 
18:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
08:30 - 13:00  Els van Haelst Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fiene van Eck Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Shannen Hazeleger Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Melissa De Bruin Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Hyro Verbruggen Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Vincent Buyck Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Dian van Noort Bardienst 
13:00 - 18:00  Edward D'hooghe Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Gwen de Mey Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Jitse Voorspools Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Zayra Verstraten Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
09:00 - 13:00  Maud Bouwens Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 
zondag 11 november 2018 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
13:00 - 18:00  Luc Missiaen Wedstrijdtafel 
zaterdag 17 november 2018 
08:30 - 13:00  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bart Serrarens Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Martin Hol Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:00 - 14:30  Bardienst 
12:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Koen Verstraeten Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 

Sponsoren



Handige links

Evenementen

16-8 Concordia Reynaerttoernooi

Komend weekend

Heren 1

HC Gilze Rijen - Heren 1
Datum: zondag 30-9 Spelen: 14:45

Heren 2

Hockeyclub Prinsenbeek - Heren 2
Datum: zondag 30-9 Spelen: 11:00

Dames 1

Hockeyclub Prinsenbeek - Dames 1
Datum: zondag 30-9 Spelen: 12:45

Dames 2

MHC Liberty - Dames 2
Datum: zondag 30-9 Spelen: 12:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D2 ZwartWit D5 3-0
H2 R.M.H.C. de Pelikaan H3 6-1
JA1 MHC Made JA1 3-1
JB1 R.M.H.C. de Pelikaan JB2 0-2
JC1 HC Walcheren JC2 7-0
JC2 Hockeyclub Zevenbergen JC1 13-1

Instagram