rapide.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 M8E1 Emelie Antheunis
Valerie Antheunis
V2 - AB
18:00 - 19:15 JD2 Gijs van Wijk V1 - AB
18:00 - 19:15 M8E2 Emelie Antheunis
Valerie Antheunis
V2 - CD
18:30 - 19:30 J6E1 Dries Roels V3
18:45 - 20:00 MD2 Lisa Hamelink V1 - CD
19:00 - 20:15 MC3 Tamara van Bunderen V2 - CD
19:15 - 20:30 JD1 Casper Sijnja V2 - AB
19:15 - 20:30 MD1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:45 - 20:30 keeper training Trainingsgroep V3 keeperstraining Cindy de Regt
20:00 - 21:30 MA2 Tamara van Bunderen V2 - CD
20:15 - 21:30 MC2 Reinaert Van Dooren V1 - CD
20:30 - 22:00 JB1 Casper Sijnja V2 - AB
20:30 - 22:00 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 M6E1 Zoe de Bruin V2 - AB
18:00 - 19:00 M6E2 Michael Blaakman V2 - AB
18:00 - 19:00 M6E3 Michael Blaakman V2 - CD
18:00 - 19:00 MB2 Jeroen Smet V2 - AB
18:00 - 19:00 MD3 Zoe de Bruin V1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Casper Sijnja V1 - CD
19:00 - 20:30 JC2 Reinaert Van Dooren V2 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Jeroen Smet V2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 22:00 JA1 Casper Sijnja V1 - CD
20:30 - 22:00 MB3 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 22:00 Pre-Trimmers Joost d' Hondt
Manon Swartele
Youri Rottier
V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:15 M8E1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
13:00 - 14:15 M8E2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
14:15 - 15:30 MD2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
15:30 - 16:45 MD3 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
16:45 - 18:00 Benjamins Astrid Martens
Gitte Baart
V2 - AB
16:45 - 18:00 Benjamins Astrid Martens
Gitte Baart
V2 - CD
16:45 - 18:00 J6E1 Mark-Jan de Jonge
Merel de Waal
Teun Eggermont
V1 - CD
16:45 - 18:00 JF1 Astrid Martens
Charlotte Nuijten
Thirza de Booij
V2 - CD
16:45 - 18:00 M6E1 Mark-Jan de Jonge
Demi Claerhoudt
Yenthe Lambert
V1 - AB
16:45 - 18:00 M6E2 Mark-Jan de Jonge
Demi Claerhoudt
Yenthe Lambert
V1 - AB
16:45 - 18:00 M6E3 Mark-Jan de Jonge
Demi Claerhoudt
Yenthe Lambert
V1 - AB
16:45 - 18:00 MF1 Astrid Martens
Sita Ferket
V2 - AB
18:00 - 19:00 MA2 Ab Klaeysen V2 - CD
18:00 - 19:15 MD1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
18:30 - 19:00 keeper training Trainingsgroep V3 Raoul van Rattingen Keepers Training 1830-1900
18:30 - 20:00 JD1 Gijs van Wijk V1 - CD
18:45 - 20:00 JD2 Denis Roels V2 - AB
19:00 - 20:15 MC3 Silke Smalheer V2 - CD
19:15 - 20:30 MC2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:30 - 21:00 keeper training Trainingsgroep V3 keeperstraining Cindy de Regt oneven weken
20:00 - 21:30 MB3 Anne d' Hooghe V2 - AB
20:15 - 21:15 MB4 Kirsty de Bruin V2 - CD
20:30 - 22:00 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 19:45 keeper training Trainingsgroep V3 keeperstraining Cindy de Regt
19:00 - 20:30 JC2 Denis Roels V2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Henk de Bruin V2 - AB
19:00 - 20:30 MC1 Joost d' Hondt V1 - CD
20:30 - 22:00 Donderdag trimmers Michael Blaakman V2
20:30 - 22:00 Heren 2 V1 - CD
20:30 - 22:00 MB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:45 - 20:15 JC1 Geoffrey van Horebeek V2 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Casper Sijnja V1 - CD
19:00 - 20:15 JB1 Jeroen Smet V1 - AB
19:45 - 20:30 keeper training Trainingsgroep V3 keeperstraining Cindy de Regt
20:30 - 22:00 Dames 1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Casper Sijnja V1 - CD

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 2

Dames 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC De Hoeksche Waard D1 4-3
D2 B.H.V. Push D9 9-1
JD1 MHC Liberty DJ1 3-0
H1 MHV Evergreen H1 3-3
H2 HC Walcheren H1 0-3

Instagram