rapide.jpg

Organisatie

Bestuur
Algemeen - Mail
Pepijn Nuijten
Voorzitter
Voorzitter Bestuur
Barcommissie - Mail
Koen Verstraeten
Vice Voorzitter
 mail
Evenementencommissie - Mail
Eric D'hooghe

Voorzitter evenementencommissie
Financiën - Mail
Bart Serrarens
Penningmeester
Penningmeester
 mail
Jeugdcommissie - Mail
Els van Haelst

Voorzitter jeugdcommissie
Secretariaat - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Sponsoring & PR - Mail
Luc Missiaen

Voorzitter Sponsoring & PR
 mail
Technische Commissie - Mail
Edward D'hooghe

Voorzitter Technische commissie
Secretariaat [Mail]
Algemeen - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Ledenadministratie - Mail
Simon Smits

Ledenadministratie
 mail
Redactie / Website - Mail
Brechje Merckx

Redactie
Wedstrijdsecretariaat - Mail
Ingrid Claeys

DWF
Leo Musters

Wedstrijdsecretaris
Technische Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Edward D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Technische commissie
Arbitrage - Mail
Cortny van Driessche
Indeler
Indeler Arbitrage
Technische Commissie - Mail
Marlieke van Ommen

Lid Technische Commissie
Frank van Campenhout

Lid Technische Commissie
Tatsjana v.d. Eynde

Lid Technische Commissie
Jeugd Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Els van Haelst
Voorzitter
Lijncoördinator meisjes A B
Jeugdcommissie - Mail
Ramon van der Spa

Coördinator
Angelo van Huffel
Lijn Coördinator Jongens Junioren
Cindy de Regt
Keepersteam
Daniela Kas-bleijenberg
Lijn Coördinator
Lijn Coördinator jongste jeugd / b meisjes
Loes Seghers
Lijn Coördinator
lijn coördinator meisjes jongste jeugd
Natascha de Schrijver
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördiantor meisjes D / 8 tallen / C jeugd
Martijn Lockefeer
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A
Casper Sijnja

Technisch inhoudelijk jongens
Mark-Jan de Jonge

Technisch inhoudelijk meisjes
Cindy Martens
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes B jeugd
Junioren - Mail
Joost d' Hondt
Meisjes Junioren Coördinator
Lijncoördinator meisjes 8 tallen
Materiaal Commissie - Mail
Tamara van Bunderen

Cindy de Regt

Vertrouwenspersoon - Mail
Michèle de Vries-huijsman

Mario Barremaecker

Zaalcommissie - Mail
Dennis Freijzer
Voorzitter
Zaalcommissaris Senioren
Jessica Duim
Junioren
Dominique De Wispelaere

Zaalarbitrage
Barcommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Koen Verstraeten
Voorzitter
Voorzitter Barcommissie
 mail
Barcommissie - Mail
Karel Buijsrogge
Indeler
Indeling bardiensten
Barhoofden - Mail
Isabel Groenewegen - Hol

Margie Nijs

Dimitry Raes

Inkoop - Mail
Wietske Jansen

Inkoop Bar
Sponsoring & PR
Algemeen - Mail
Luc Missiaen
Voorzitter
Voorzitter Sponsoring & PR
 mail
Grote Club Actie - Mail
Joanne van Dorsselaer

Beheer loten Grote Club Actie
Kledingcommissie - Mail
Sandra Van Landeghem
Uitvoering Kledingplan
Lauri Huys
Uitvoering Kledingplan
Jeroen Ferket
Hoofdsponsor
Nancy Wauters
Drukwerk
Roliene Zaman
Kleding
Reclameborden - Mail
Simon Smits

Beheer reclameborden
Sponsoring & PR - Mail
Jeroen Fassaert

Alois de Deckere

Evenementencommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Eric D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Evenementen commissie
Evenementencommissie - Mail
Luka Missiaen

Esmee Picavet

Junioren - Mail
Anne-Marie de Blok

Senioren - Mail
Geoffrey van Horebeek

Laura Picavet

Youp Eggermont

Eva d' Hooghe

Onderhoudsdienst
Joep Fassaert

Guust van Campenhout

Fons Totte

Jaap Stolte

Jaap Groot

Stichting
Joep Fassaert
Voorzitter
Frank van Campenhout
Penningmeester
Jose Zaman
Secretaris
Leendert Schouten

Guido Totte

Toernooicommissie [Mail]
Marlieke van Ommen
Voorzitter
Kiona van Campenhout

Geoffrey van Horebeek

Robert de Kerf

Frederique van Tatenhove

Tim Aper

Quinten Broekaart

Sponsoren



Handige links

Evenementen

16-8 Concordia Reynaerttoernooi

Komend weekend

Heren 1

Hockeyclub Zevenbergen - Heren 1
Datum: zondag 18-11 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 - Oudenbosch
Datum: zondag 18-11 Spelen: 11:00

Dames 1

Dames 1 - HV Bleiswijk
Datum: zondag 18-11 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - MHCT
Datum: zondag 18-11 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Pijnacker D1 0-0
D2 MHC Made D1 3-2
H1 HV Spijkenisse H1 1-2
H2 R.M.H.C. de Pelikaan H2 1-5
JD1 B.H.V. Push DJ2 1-2
JA1 MHC Made JA1 5-2
JB1 R.M.H.C. de Pelikaan JB2 1-6
JC1 HC Walcheren JC2 7-0
JD1 ZwartWit JD2 4-2

Instagram